אודותינו

שמי חן, אני יועצת שינה ומנהלת את "מאלף ועד טף".
אני אמא של בר, שבזכותה הגעתי לתחום ייעוץ השינה. כשבר הייתה קטנה, היא סבלה מבעיית שינה – היא לא הצליחה להירדם באופן עצמאי, והייתה זקוקה לעזרתי או לעזרתו של אביה. כמו כן, הייתה מתעוררת עשרות פעמים בלילה. כתוצאה, כולנו היינו סחוטים מעייפות, עצבניים וחסרי סבלנות. החלטתי ללמד את בר להירדם לבד ולישון לילות רצופים. חיפשתי באינטרנט שיטה שמתאימה לתפיסת עולמי ולאג'נדה החינוכית שלי, אך ללא הצלחה. נתקלתי בעיקר בשיטות שמעודדות התעלמות מבכי התינוק לזמנים קצובים – ואת זה, ידעתי, אני ממש לא מתכוונת לנסות. כמו כן, נתקלתי בחלקיקי מידע לגבי שיטות יותר הומאניות, אך התקשיתי לראות את התמונה הכללית. בעקבות אכזבתי מהממצאים, הגעתי לתחום ייעוץ השינה. עברתי הכשרה של יועצת שינה מוסמכת, בנוסף על ה B.A בפסיכולוגיה שלי, ובעזרת הכלים שקיבלתי בהכשרתי, לימדתי את בר להירדם עצמאית ולישון לילות רצופים. עשיתי זאת תוך שאני מגיבה לבכייה ומתחשבת בצרכיה. מאז ועד היום, בשעה שבע בערב אני אומרת לבר לילה טוב ויוצאת מחדרה. הפעם הבאה שאנחנו נפגשות היא בשבע בבוקר. לא עוד עייפות, עצבנות, חוסר סבלנות ויאוש. החיים נראים אחרת כשישנים טוב בלילה!

כשתום, ביתי השנייה, נולדה, מיד הקנינו גם לה הרגלי שינה טובים.
היום אני מנחה משפחות אחרות איך ללמד את הילדים להירדם באופן עצמאי ולישון לילות רצופים ללא התעוררויות, בשיטה ששמה דגש על היענות לבכי והתחשבות בצרכי הילד. בנוסף, אני כותבת כמומחית לענייני שינה, בפורום המומחים של טיפת חלב. כמו כן, משתפת פעולה עם מוסדות מובילים בענף הבריאות כגון בי"ח שיבא (מועדון יולדות "שיבא בייבי") והמרכז הרפואי מעיני הישועה (מועדון יולדות "להיות אמא").
הקמתי את "מאלף ועד טף", ובנוסף על שירותי ייעוץ שינה שמציע המקום, אספתי את בעלי המקצוע הטובים בארץ בתחומים משלימים לייעוץ שינה, כדי שלקוחותינו יוכלו לקבל אצלנו מענה מקיף לגבי כל מה שמעסיק אותם כהורים לילדים.

אם גם אתם רוצים להצטרף למשפחה שלנו ולעשרות משפחות אחרות שישנות היטב בלילה בעקבות תהליך ייעוץ שינה, או שאתם זקוקים להדרכה בתחום הורות אחר אני מזמינה אתכם ליצור קשר.

השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם וללא התחייבות בדרך לפתרון הבעיה.

אני רוצה לקבל ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות.

חן לפיד מנה, יועצת שינה מוסמכת
ייעוץ שינה לתינוקות ולילדים