המלצות

משפחת אבני:

הגענו לתהליך ייעוץ השינה אחרי ניסיונות מתמשכים להתמודד לבד עם הקשיים שהיו כרוכים בשינה של בתנו הילי, ודגש על "היו"…כבר מהמפגש הראשון עם חן ניכר היה שהיא למדה היטב את המקרה שלנו טרם בואה, והמפגש עצמו התנהל בנועם ובמקצועיות. חן בנתה עבורנו תכנית ארוכת טווח והיטיבה להסביר את החשיבות של כל שלב ושלב. ביום המחרת כבר התחלנו ביישום התכנית והיה פשוט מרגש להיווכח לאפקטיביות המיידית. כבר בלילה הראשון הצטמצמו ההתעוררויות מ 5 לפחות, ל 2 יקיצות ושינה מצטברת של 12 שעות!מחן ליוותה אותו מדי יום והקפידה לתת משובים אפקטיביים, ובמידה ושכחנו לשלוח את העדכון, פנתה מיוזמתה והזכירה לנו לשלוח. בזכות המסירות והליווי הצמוד של חן, הצלחנו להתקדם במהרה בתהליך ולאחר שבועיים בלבד הגענו למצב שהילי נגמלה מכל ההרגלים הרעים שהקנינו לה במהלך הדרך כהורים לילדה ראשונה –  (שתיית מספר בקבוקי חלב בלילה, שתייה מרובה של מים, קריאת 3 סיפורים לפחות לפני השינה, התעוררויות תכופות, מלוות בבכי, שהצריכו מאתנו לגשת אליה מספר פעמים בלילה ועוד כהנה וכהנה הרגלי שינה רעועים מהיסוד…).
נכון להיום הילי נרדמת לגמרי לבד, אחרי הקראת סיפור אחד בלבד, היא לא מבקשת לשתות במהלך הלילה (כבר שכחה מה זה בקבוק מהלילה השני של יישום התהליך), אם מתעוררת – מרדימה את עצמה לבד וישנה 12 שעות בלילה. אנחנו עדיין נפעמים.
ראוי לציין גם שחן שמחה לעזור ולייעץ גם בענייני השינה של בתנו השנייה בת ה 5 חודשים, מה שאינו מובן מאליו.

לסיכום, אנחנו ממליצים בחום על התהליך עם חן, שהזכירה לנו איך נראים החיים כשישנים.

משפחת לוי:

חן, רציתי להודות לך על השינוי המדהים שחוללת  בחיינו. החיים שלנו השתנו מקצה לקצה!!! כשפגשנו אותך היינו עייפים ומותשים. אלה היתה בת שנה ו – 4 חודשים, הלילות שעברו בעיקר עלי עד הייעוץ היו לילות לבנים בהם אלה היתה מתעוררת כל שעה וחצי, שעתיים. ההרדמות היו רק על הידיים ונמשכו זמן רב. היא לא היתה מוכנה לשכב במיטה והיתה צורחת ובוכה ומגיעה למצבים בהם היתה מכניסה מהכעס את היד לפה על מנת להקיא. הנטל נפל עלי בעיקר שכן היא סירבה שאביה ייקח חלק בהרדמות.
היום אלה ישנה לילה שלם (שעת ההרדמה הוקדמה ושעת היקיצה בבוקר התאחרה) ואם מתעוררת, קל מאוד להרדימה. היא מוכנה לשכב במיטה ולהירדם בעצמה, לאחר שאני עוזבת את החדר ואומרת לילה טוב.
בנוסף בעלי לוקח חלק בנטל ולי יש זמן פנוי לסידורים במהלך טקס השינה ובכלל לשנינו יש זמן איכות יחד בערב לאחר ההרדמות, חזרה לנו הזוגיות!!!לפני כחודשיים אם היו אומרים לי שזה השינוי שיחול באלה, לא הייתי מאמינה… זו פשוט ילדה אחרת!!! (רגועה יותר, אוכלת טוב יותר, פחות תלותית בי…) חבל שלא פנינו אליך קודם לכן!!! תודה, חן,שהיית איתנו לכל אורך התהליך, תמכת בנו ועזרת לנו.

ארז וסוזי לוי

 משפחת פיך:

הגענו לחן ולמרכז 'מאלף עד טף' דרך מדריכת ההנקה שעובדת עם המרכז. כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונית עם חן הבנו כי מדובר בתהליך לא קל, בעבודה קשה אך בסופה, כך הובטח לנו, נחזור לישון בלילה. בגיל 5 חודשים, יובל היתה תלויה בנו ונזקקה לעזרה רבה בכדי להירדם. קפצנו על כדור, הרדמנו אותה תוך כדי הנקה, על הידיים…מה לא?! רק שתישן. כמובן שעשינו את כל הטעויות האפשריות. במהלך היום היא ישנה רק לפרקי זמן קצרים של 45 דקות לכל היותר והתעוררה כ-12-15 פעמים במהלך הלילה!!! היינו מותשים… חן הגיעה לביתנו ונתנה לנו בטחון והמון מוטיבציה להתחיל בתהליך, לעזור ליובל, ולנו, ללמד אותה מהם הרגלי שינה נכונים. היא הגיעה מוכנה עם תוכנית מאוד ברורה, כיצד יש לפעול בכל מצב, איך להגיב ומה לעשות. והכי חשוב…מה לא לעשות. לנו היה מאוד חשוב שיובל תדע שאנחנו איתה, שלא תרגיש שנותנים לה לבכות סתם כדי שתלמד להסתדר בעצמה, שנוכל לתת לה מענה ולא לתת לה להירדם לבד בכל מחיר. וחן הבטיחה לנו שכך יהיה. התחלנו מיד בתהליך, בהתחלה היה קצת קשה אך דיי מהר (כבר בתוך כשבוע) התחלנו לראות תוצאות. יובל ישנה לפרקי זמן ארוכים יותר ויותר וגם אנחנו התחלנו להתאושש. לאורך הזמן חן התאימה את התהליך באופן ספציפי למשפחה הייחודית שלנו. כל פעם בחנו יחד את התוצאות, ניסינו לבדוק מה צריך שינוי, ויחד עם חן בחרנו באופן בו יש להמשיך.
כיום יובל מצליחה להרדים את עצמה לגמרי לבד! היא ישנה יפה מאוד במהלך היום וישנה כמעט לילה שלם, מלבד התעוררות לארוחה.
כמובן שאנחנו פחות עייפים, יש לנו יותר אנרגיה וזמן ואותו אנחנו מבלים ביחד בכיף כמשפחה.
אנחנו ממליצים לכל הורה עייף באשר הוא, לא להסס! לפנות לחן לקבל ייעוץ ותראו שיגיעו תוצאות!!!

תודה על הכל,
רות, שחר ויובל.

משפחת ישרים:

פנינו לייעוץ שינה עקב בעיות שינה של ביתנו השלישית (בת שנה ו 3 ח' בתחילת התהליך): התעוררויות רבות בלילה והרדמות תלויית אוכל… הכחדנו הרגלים רעים, השרשנו הרגלים מעולים (כמו טקס שינה וסיפור לפני השינה), ובין היתר הצלחנו להטמיע סדר בבלאגן בבית לקראת הערכות יומיומית לשינה, גם עם הילדים הגדולים.
בזכות תכנית השינה שחן בנתה בעבורנו, אנחנו ישנים הרבה, הרבה יותר טוב! מומלץ בחום לכל מי שלא זוכה לשנת לילה רציפה ומעוניין לשפר את איכות השינה ואיכות החיים, של הילדים וגם של ההורים!

משפחת מיכל:

ביתנו רוני לא ידעה כלל לישון לבד, הייתה קמה כמעט כל 45 דקות בלילה, לא היה לה סדר יום נכון אחרי שעות הגן. ניסינו כל דבר אפשרי: קריאת ספרים ויישומם, מעקב אישי במשך חודש בניסיון לגלות מהי סיבת ההתעוררויות ועוד ועוד.. שום דבר לא החזיק מעמד או עזר ממש. כשהתחלנו את התהליך, בהתחלה היה לנו ממש קשה, ולאחר שהפנמנו ויישמנו את השלבים בצורה הנכונה, התחלנו לראות תוצאות, בהתחלה קטנות, אך לאט, לאט התוצאות קיבלו נפח,
והיום אנו משכיבים את רוני לישון, נפרדים ממנה בערב ופוגשים אותה שוב רק בבוקר בנשיקות וחיבוקים.

משפחת דנוך:

עברנו מהפך! לא היינו יכולים להרדים את אופק שלנו ללא בקבוק או יניקה + שעתיים יקרות מזמננו, פנינו לחן לאחר חיפוש באינטרנט. היינו מאוד סקפטיים היות שהיא ציינה תוצאה שנשמעה לנו רחוקה מהמציאות. התחלנו בהליך ולאחר חודש וחצי של ליווי ותמיכה רציפה הגענו לנשיקת לילה טוב ואופק הלך לישון ללא עזרתנו כלל.

משפחת ברק:

לחן פניתי לאחר לילה סהרורי מני רבים, בו מצאתי את עצמי מותשת על הספה ב4 לפנות בוקר, תולשת שערות מהראש. ביתי יולי בת חמשת החודשים צרחה מותשת, בנסיונות כושלים להרדם. למרות שבעלי ואני ניסינו לבנות עבורה סדר יום מאורגן ולגמול אותה מהתניות, הלילות שלנו היו רווים ביקיצות אינסופיות, נענועים ומחרוזת שירים בלופ מטריד. חן בנתה לנו תוכנית שינה אישית שהתאימה לסדר היום שלנו ובצעה מעקב שוטף שבמהלכו התוותה לנו את הדרך הנכונה ביותר לטפל בבעיות השינה של יולי. גם לשאלות התפתחות שצצו במהלך התהליך והשפיעו על מהלך השינה, כמו הרגלי אכילה או אימוני מוצץ, קיבלתי מענה מקיף, סובלני ואינפורמטיבי.
הלילות שלנו השתנו ללא היכר. סדר היום שלנו מובנה בצורה יעילה והדבר החשוב ביותר-יולי זורחת. היא מקבלת תנומות ארוכות וטובות שמתאימות בדיוק לקצב ההתפחות שלה ומרגישה בטוחה בלו"ז מובנה ומאורגן שהוכן בדיוק עבורה.
ממליצה בחום רב רב!!!

משפחת גוטמן:

ממליץ בחום לכל מי שהתינוק שלו עדיין מתעורר בלילות  - זה אמנם דורש מחויבות לתהליך וזה לא קל בהתחלה, אבל בשורה התחתונה זה עובד, נקודה!

משפחת ליבוביץ:

הגענו לחן כאשר איתן היה בן 9 חודשים וכל יום היה הולך לישון מתי שבא לו. כאשר כבר היה הולך לישון באיזור 22-23 היה מתעורר לפחות פעמים בלילה וכל הרדמה היתה ארוכה. נפגשנו עם חן, בפגישה הרגשנו המון סבלנות כלפי כל הצרכים של איתן, ובאמת הרגשנו שהתוכנית נבנת ומשתנה לפי זה. אחרי תהליך ארוך (אבל לא קשה כמו שחשבנו) איתן התחיל ללכת לישון בשבע בערב ונרדם לבד! אפילו מדי פעם בזמן טקס השינה הוא מחליט שאין לו כוח לסיים את הספר ופשוט מבקש שנשים אותו במיטה כבר. כמובן שהוא ישן כל הלילה. לא האמנו שזה באמת יכול לקרות, אבל בזכות חן זה קרה וחזרנו לישון כמו שצריך. כמובן שגם הערבים עכשיו פנויים לעיסוקים שלנו.

משפחת אליהו:

אחרי לילות רבים ללא שינה, החלטנו לעשות משהו שישפר את התמונה. לאחר חיפוש באינטרנט גילינו את חן המקסימה. כבר בשיחה הראשונה היה בינינו חיבור מדהים, שהמשיך בפגישה הראשונה וכך בכל התהליך שעברנו.
חן פשוט מדהימה, אישיות מיוחדת. תומכת, מבינה, מכילה וקשובה. עם כל הקושי שהיה לנו, בעיקר בגלל שבמהלך התהליך הצטרפה תינוקת חדשה למשפחה, בזכות חן- שליחה מאת ה',  הכל היה קל יותר,
והתוצאות מצביעות בעד עצמן- לילות רצופים של שינה, מתוך שמחה ואהבה.
ממליצים בחום, בהמון הערכה, משפחת אליהו.

רוצים גם שינוי? השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם וללא התחייבות בדרך לפתרון הבעיה.

אני רוצה לקבל ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות.

 

 
ייעוץ שינה לתינוקות ולילדים